Pressekontakter

  • Skriv ut

Skattedirektoratets pressetelefon: 945 01 000

Kommunikasjonsdirektør Mariken Holter

Kommunikasjonsdirektør
Mariken Holter

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 917 87 358
Sentralbord: 800 80 000
Epost: mariken.holter@skatteetaten.no

Last ned vCard

Last ned bilde av
Mariken Holter:

 Mariken.jpg 

 Mariken2.jpg 

 Mariken3.jpg 

Pressesjef Merete Bergeland Jebsen

 

Pressesjef
Merete Bergeland Jebsen

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 932 56 552
Sentralbord: 800 80 000
e-post: Merete.Jebsen@skatteetaten.no

Last ned bilde av Merete Bergeland Jebsen:

Merete.jpg

 

Senior kommunikasjonsrådgiver
Ole Ekhaugen

Pressetelefon: 945 01 000
Sentralbord: 800 80 000
Tlf. direkte: 476 17 806
E-post:ole.ekhaugen@skatteetaten.no

Last ned bilde av Ole Ekhaugen:

Ole.jpg

Anette Bjerke pressekontakt

Senior kommunikasjonsrågiver
Anette Bjerke

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 402 23 180
Sentralbord: 800 80 000
E-post: anette.bjerke@skatteetaten.no

Last ned vCard

Last ned bilde av
Anette Bjerke:

 Anette.jpg 

 

Thomas Aleksander Ege pressekontakt

Senior kommunikasjonsrådgiver
Thomas Aleksander Ege

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 911 28 664
Sentralbord: 800 80 000
E-post:
ThomasAleksander.Ege@skatteetaten.no 

Last ned bilde av
Thomas Aleksander Ege:

Thomas.jpg

Kommunikasjonsrådgiver
Helen Rist

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 474 19 161
Sentralbord: 800 80 000
E-post: helen.rist@skatteetaten.no

Last ned bilde av Helen Rist

Helen_lavoppløst.jpg

Helen_høyoppløst.jpg

Pressekontakt Ernst Arne Larsen Senior kommunikasjonsrådgiver
Ernst Arne Larsen

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 909 86 799
Sentralbord: 800 80 000
E-post: Ernst.Larsen@skatteetaten.no

Last ned bilde av
Ernst Arne Larsen:

 Ernst.jpg
Christina Strand Senior kommunikasjonsrådgiver
Christina Strand

Pressetelefon: 945 01 000
Tlf. direkte: 911 23 846
Sentralbord: 800 80 000
E-post: christina.strand@skatteetaten.no

Last ned bilde av
Christina Strand:

Christina.jpg

Fant du det du lette etter?

Maks 255 tegn. Kun tall og bokstaver.